• Ana Sayfa
 • Gündem
 • TBMM Başkanı Şentop Türk gemisinin hukuk dışı aranmasını kınadı TBMM Başkanı Şentop, Türk gemisinin hukuk dışı aranması hakkında, 'Bu modern bir korsanlık, eşkıyalık ve barbarlıktır.' açıklamasında bulundu.

TBMM Başkanı Şentop Türk gemisinin hukuk dışı aranmasını kınadı TBMM Başkanı Şentop, Türk gemisinin hukuk dışı aranması hakkında, 'Bu modern bir korsanlık, eşkıyalık ve barbarlıktır.' açıklamasında bulundu.

 TBMM Başkanı Şentop Türk gemisinin hukuk dışı aranmasını kınadı
                    TBMM Başkanı Şentop, Türk gemisinin hukuk dışı aranması hakkında, 'Bu modern bir korsanlık, eşkıyalık ve barbarlıktır.' açıklamasında bulundu.
Okunuyor TBMM Başkanı Şentop Türk gemisinin hukuk dışı aranmasını kınadı TBMM Başkanı Şentop, Türk gemisinin hukuk dışı aranması hakkında, 'Bu modern bir korsanlık, eşkıyalık ve barbarlıktır.' açıklamasında bulundu.

TBMM Başkanı Şentop Türk gemisinin hukuk dışı aranmasını kınadı

TBMM Başkanı Şentop, Türk gemisinin hukuk dışı aranması hakkında, ‘Bu modern bir korsanlık, eşkıyalık ve barbarlıktır.’ açıklamasında bulundu.

ABONE OL

23.11.2020 21:12:43

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye’den Libya’ya giden ticaret gemisinin hukuk dışı aranmasını kınadı.

Şentop, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada, ticari amaçlı Libya’ya seyreden Türk gemisine Alman fırkateyni tarafından yapılan müdahaleyi şiddetle kınadığını kaydetti.

Bunun modern bir korsanlık, eşkıyalık ve barbarlık olduğunu vurgulayan Şentop, “Türkiye, gerekli girişimleriyle bu uluslararası hukuksuzluğun ve edepsizliğin hesabını ivedi bir şekilde soracaktır.” ifadelerine yer verdi.

Bu yazı Timeturk.com’dan alınmıştır. • Tbmm

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın